page_banner

2021 m. spalio 12 d. mūsų komanda dalyvavo 87-ojoje Kinijos tarptautinėje farmacijos (pramonės) parodoje Uhane.

2021 m. spalio 12 d. mūsų komanda dalyvavo 87-ojoje Kinijos tarptautinėje farmacijos (pramonės) parodoje Uhane ir maloniai pabendravo su naujais ir senais pramonės klientais, leis daugiau klientų sužinoti ir išmokti CHEER-OUR, be to, ,Tai taip pat suteikia naujų galimybių mūsų gaminiams greičiau patekti į tarptautinę rinką.ir mes visi tikimės užmegzti ilgalaikius ir gilesnius santykius.

Šios parodos metu galime giliai suvokti, kad vidaus farmacijos pramonės plėtros tempas pamažu spartėja, kumelė ir daugiau farmacijos produktų išvyksta iš šalies, skubėjo į pasaulį farmacijos produktų eksportu, API auga. apimtimi ir kaina.Kalbant apie įmonės pagrindą, mes sužinojome, kad daugelis įmonių turi tvirtus API gamybos pagrindus, todėl jos naudojasi šiuo pranašumu, siekdamos išplėsti savo veiklą į kitas įmones ir išplėsti savo pasiekiamumą farmacijos rinkoje, kartu aktyviai gamindamos API. technologijas ir produktus, API įmonės turi nereikšmingų pranašumų, pavyzdžiui, Anhui Lianchuang Biological Medicine Co., Ltd., AnHui HaiKang Pharmaceutical Co., Ltd., kurios aktyviai kuria pagrindinius produktus ir didina gamybos procesų mokslinius tyrimus ir plėtrą, užimdamos didelę rinkos dalis API eksporto įmonėse.

Apskritai žaliavinių vaistų eksporto tendencija mūsų šalyje vis gerėja.Įmonių pranašumai gamybos procese, gamybos mastas, kokybės standartai ir kiti aspektai pamažu išryškėja ir gali patenkinti skirtingų klientų poreikius, tačiau vis tiek negalima ignoruoti spartaus užsienio įmonių vystymosi siekiant susidoroti su aršia konkurencija, vidaus įmonėms ir optimizuoti gamybos procesą, skatinti ekologiškas inovacijas, pridedant technologijas, akcentuojant talentus ir kitas priemones, skirtas įveikti technines kliūtis Be to, įmonė taip pat paspartina struktūros atnaujinimą ir pagerina konkurencinį pranašumą, aktyviai plėtoja naujas rinkas, plečia pardavimo kanalus, turintis stiprią galią susidoroti su užsienio iššūkiais.

naujienos2
n4
n5

Paskelbimo laikas: 2021-10-12